SERVİSLER

Mayatech, Telco ve BT tabanlı şirketlere BT ve Telekomünikasyon çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Maya Ekibi, 25 yılı aşkın tecrübesi ile her biri kendi uzmanlık alanlarının en iyisi olarak bilinen, son derece deneyimli endüstri uzmanlarından oluşmaktadır.

MAYATECH SERVİS İÇERİKLERİ ;
  • Service Oriented Architecture (SOA) ve Business Process Management (BPM) ve API Danışmanlığı
  • Orta Katman Uygulamaları ve Yazılım Danışmanlığı
  • Ürün Geliştirmene ve Desteği
  • Operasyonel Tavsiye ve Destek
  • Kişisel ve Kurumsal Eğitim

iso 27000
 

Service Oriented Architecture & Business Process Management & API Danışmanlığı

Günümüzde giderek daha fazla şirket Hizmet Odaklı Mimari (SOA) ihtiyacını anlıyor. Öncelikle giderek küreselleşen ve heterojen bir iş dünyasında birlikte çalışabilirlik vaadiyle yola çıkarak, firmaların iş ihtiyaçlarını ve BT altyapısını daha iyi hizalamalarına, geliştirme maliyetlerini düşürmelerine, teşvik etmelerine olanak sağlamak için en verimli ve kaliteli Hizmet Odaklı Mimari (SOA) danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz. hizmetlerin paylaşımı, entegrasyonu daha hızlı tamamlayın ve sektördeki en iyi uygulamaları oluşturun.

SOA, dağıtılmış bilgi işlemdeki en son gelişmedir. Hizmet odaklı yaklaşımı kullanarak, hızlı montajı mümkün kılar, kurulum süresini kısaltır ve kuruluşunuzu daha çevik ve karlı tutabilmeniz için arıza riskini azaltırız

Mayatech SOA Architects, işletme perspektifinden işletme hakkında güçlü bir anlayışa sahiptir. Bu nedenle, uygulama altyapılarının planlanması, geliştirilmesi, entegrasyonu ve yönetimine rehberlik eden SOA ilkeleri ve en iyi uygulamaları geliştirmede personelinize yardımcı olabilirler. Eylem öğelerimiz şunları içerir:

  • SOA Hazırlık Değerlendirmesi: işletmenin mevcut durumunu ve SOA için hazır olma durumunu değerlendirerek bir SOA yol haritası oluşturma
  • SOA İş Vaka Analizi: kendi ortamlarında SOA'nın değerini göstermek için işletme sahibi/sahipleri ile yakın çalışma
  • SOA Uygulama Analizi: Hangi uygulamalarının bir SOA'nın temelini oluşturması gerektiğini belirlemek için Bilgi Sistemleri grubuyla yakın bir şekilde çalışın

 

ORTA KATMAN VE YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Mayatech orata katman ve yazılım Danışmanlık Hizmetleri Ekibi, dünya çapında yüzlerce büyük ölçekli kurumsal uygulama ve proje altına isimlerini yazdırmış son derece deneyimli orta katman mimarları ve yazılım geliştiricilerinden oluşmaktadır.

Kurumsal sektörde 25 yılı aşkın süredir özellikle Java geliştirme ve ilgili teknolojiler konusunda geniş deneyime sahip güçlü ve verimli bir geliştirici ekibiyle, sizin beklentilerinizi karşılamayı garanti eden güvenli, güvenilir, kalıcı yazılım ürünleri ve geliştirme ve destek hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz. iş ihtiyaçları da uzun vadede.

MAYATECH ÇEVİK GELİŞTİRME

Geniş ve deneyimli danışman kadrosuyla Mayatech, sektörde kurumsal yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Eğitimimiz, ekip koçluğumuz, yönetim danışmanlığımız, yazılım geliştirmemiz ve yerinde Çevik profesyonellerimiz, işletmelerin kritik görev canlı sistemler için kurumsal düzeyde Çevik olmalarına yardımcı olur.
 

EĞİTİM

SOA Eğitimi, Weblogic Eğitimi, Java Eğitimi ve daha fazlasu…

Mayatech, Oracle'ın SOA Suite ve SoftwareAG'nin Is/WM/APIGateway ürününün pratik olarak anlaşılmasını hızlandırmak için tasarlanmış bir dizi eğitim kursunda yılların uygulama ve danışmanlık deneyimini elde ettik.

Mayatech, herhangi bir organizasyonun ihtiyacına yönelik SoftwareAG, Oracle SOA Suite, Weblogic ve Java eğitimi verebilmektedir. Oracle SOA Suite, Weblogic ve Java ile ilgili herhangi bir konuda özelleştirilmiş eğitim gerçekleştirme konusunda uzmanız.
 

MAYATECH BT OPERASYON OTOMASYONU

Şimdi operasyonel liderlerin altyapıyı ITIL standartlarıyla bir hizmet olarak yükseltme zamanı. Verimli BT operasyon yönetimi, günlük iş gereksinimlerini aşar ve müşterilerimiz için rekabet avantajı oluşturur. Hızla değişen pazarlara, teknolojilere ve küresel altyapı maliyetlerine ileri, yenilikçi düşünce ve çevik yanıt gerektirir. Mayatech, üst düzey yetenekli mühendislerimiz ile organizasyonunuzu/şirketinizi desteklemeye hazır.